Tavuk Dünyası Şubeleri

Tavuk Dünyası Şubeleri

Türk damak tadına uygun menüleri ile leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını büyük porselen tabaklarda bir arada sunuyor, misafirlerini şık restoranlarımızda lezzet ve kalite yaklaşımıyla ağırlıyorlar.

Tavuk Dünyası ilk restorantlarının açılışından bugüne, 5 yıl gibi kısa bir sürede 35’den fazla şehirde, 140'ın üzerinde lezzet noktasına ulaştılar.

0216 399 17 80 iletişim numarasından Tavuk Dünyası'na ulaşabilir, info@tavukdunyasi.com mail adresi ile şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Tavuk Dünyası çalışma saatleri şubesinin bulunduğu yere göre değişiklik göstermektedir. Tavuk Dünyası şubeleri, şube iletişim bilgileri, çalışma saatleri gibi bilgileri web sitemizden ilgili il ve ilçeye göre gezinti yaparak ulaşabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Şubeleri'na ait listeyi bulabilirsiniz. Bulunduğun il'i tıklayarak Tavuk Dünyası Şubeleri'na ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tavuk Dünyası Şubeleri'na ait il ve ilçelerde bulunan şubeleri ve şubelere ait adres, telefon ve yol tarifi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İllere Göre Tavuk Dünyası Şubeleri

Sponsor Bağlantı
BENZER FİRMALAR