Mutlu Akü Bayileri

Mutlu Akü Bayileri

1945 yılında kurulan Mutlu Anonim Şirketi, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 1955 yılında akümülatör üretimi ile güçlendirmiştir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

1996 yılında talep artışını karşılama ve üretim kapasitesini arttırma hedefi ile üretim tesislerini Kartal’dan Tuzla’daki 230 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan modern tesislerine taşımıştır. Bugün 6 milyon akümülatör üretim kapasitesine sahip olan tesisimiz, yıllar içinde yapılan teknolojik yatırımlarla, dünya standartlarında bir tesis haline gelmiştir. Akümülatörün yanı sıra, tesislerimizde kristal, cam, boya ve seramik sanayinin önemli hammaddeleri arasında yer alan, kurşun türevi Sülyen ve Mürdesenk maddelerinin üretimi de yapılmaktadır.

Mutlu akü firmasına 0850 80 80 258 numaralı iletişim bilgisinden ulaşabilirsiniz. Mutlu akü bayi listesini ve bayilerine ait adres, telefon, iletişim ve koordinat bilgileri için aşağıda yer alan liste üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Mutlu Akü Bayileri'na ait listeyi bulabilirsiniz. Bulunduğun il'i tıklayarak Mutlu Akü Bayileri'na ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mutlu Akü Bayileri

İllere Göre Mutlu Akü Bayileri

Sponsor Bağlantı
BENZER FİRMALAR