Kumtel Yetkili Servisler

Kumtel Yetkili Servisler

İllere Göre Kumtel Yetkili Servis Listesi

Sponsor Bağlantı

Kumtel Yetkili Servis ihtiyacınız doğrultusunda size en yakın hizmet noktaları aşağıda listelenmiştir. Firmalarla hemen iletişime geçip servis talebi oluşturabilirsiniz. Sitemizin yorum kısmında memnun kaldığınız veya şikayet etmek istediğiniz Kumtel Servisler hakkında görüş bildirebilirsiniz.

Kumtel Yetkili Servis Telefon Numarası : 444 56 85

Kumtel servis ve destek talebi oluşturmak için www.kumtel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kumtel Ürün Grupları

Kumtel Ankastre Ürünler

Geniş ürün yelpazesine sahip Kumtel markasına ait ankastre ürünler hakkında şikayetiniz, görüşünüz veya herhangi bir bildiriminiz var ise aşağıdaki yorum alanından geri dönüş yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini daima öncelik edinen Kumtel markası, gerekli hizmet ve desteği sağlamak için Türkiye'nin dört bir yanında servis noktaları oluşturmuştur. Sitemiz üzerinden bulunduğunuz il ve ilçeye göre Kumtel Servis Noktası araması yapabilirsiniz.

Kumtel Isıtıcılar

Soğuklar ortaya çıktığında Kumtel ısıtıcılar da evdeki yerinden dışarı çıkıyor. Markanın gerek servis, gerekse satış sonrası destek konusunda iddialı olduğunu da düşünürsek, müşterilere kaliteli bir hizmet sunduklarını söyleyebiliriz. Geri dönüşleriniz Kumtel için de önem arz edecektir. Aldığınız cihaz ile ilgili yaşadığınız arıza veya başka bir olumsuz durumda listelemiş olduğumuz servislerle irtibata geçebilirsiniz.

Kumtel Fırınlar

Sıcak bir yemek, tatlı bir anı için Kumtel fırın tercihinde bulunmuş olabilirsiniz. Mini fırın veya solo fırın gibi seçenekler ile geniş ürün yelpazesi bulunan Kumtel firması satış öncesi ve sonrası da hizmetlerine devam etmektedir. Firmanın size sağladığı olanaklar hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Yaşadığınız olumsuz bir durumda ilk olarak servis talebi oluşturup ilgili kişilerin sizile iletişim kurmasını beklemeniz gerekecek. Daha sonra aldığınız hizmetten memnun kalmanız durumunda firmaya buradaki alandan puanlama yapabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR