Ekomini Market

Ekomini Market

2012 yılının başından itibaren faaliyetlerine başlayan Ekomini, her geçen gün daha da büyüyen perakende sektöründe, yoğun rekabetten etkilenen geleneksel kanal girişimcilerine eşsiz bir yatırım fırsatı sunarken; müşterilerine de hızlı ve markalı ürün alış-verişinin keyfini yaşatmaktadır.Gıda, atıştırmalık, süt ürünleri, şarküteri ürünleri, gazlı-gazsız tüm içicek çeşitleri, alkollü içecek çeşitleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri ile hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır.

Yüksek müşteri memnuniyeti için işletmecilerine duyduğu güven ve bu güvenden aldığı güçle ,Türkiye perakende sektöründe benzersiz bir iş modeli geliştiren Ekomini, hedefleri çerçevesinde sektörde en fazla mağaza sayısına sahip olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Ekomini Market 'na ait listeyi bulabilirsiniz. Bulunduğun il'i tıklayarak Ekomini Market 'na ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ekomini Market 'na ait il ve ilçelerde bulunan şubeleri ve şubelere ait adres, telefon ve yol tarifi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İllere Göre Ekomini Market

Sponsor Bağlantı
BENZER FİRMALAR