Anı Tur Acenteleri

Anı Tur Acenteleri

Turizm sektöründe 34. yılını tamamlayan Anı Tur, yurt içinde tüm bölgelerde 500'den fazla tesis ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin yedi bölgesine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları, yurt dışı için münferit otel seçenekleri, Kıbrıs’ta bulunan en gözde oteller için paket tur programları da bünyesinde bulunmaktadır. Kongre ve toplantı organizasyonlarınızda, Incentive departmanı ile hizmet vermekte olup aynı zamanda günübirlik gezi programları da düzenlemektedir. Düzenlemiş olduğumuz turlarda misafirlerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda transport departmanımız tarafından otobüs ve uçak ulaşımı ayrıca VİP transfer hizmetleri de verilmektedir.

Türkiye genelinde 1400 satış noktası ve call center hizmeti ile en geniş hizmet ağına sahip olması ve misafirlerimizin her noktada ulaşabilecekleri ve yüz yüze görüşme imkanı sağlayabilecekleri temsilcilerimizin bulunmasıdır. Anı Tur bünyesinde özellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde yüzlerce tesis bulundurmaktadır.

AniTur Acentelerine, acentelere ait adres, telefon ve rezervasyon bilgileriniz bulabilirsiniz. Ek olarak Anıtur Rezervasyon ve Bilgi için 0850 300 0 264 numaralı iletişim bilgisinden yararlanabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR