Tarayıcınız da Adblock reklam engelleyici farkettik.

Web sitemiz Google reklamlar üzerinden gelir sağlamakta ve bu gelirler sayesinde sizlere hizmet vermektedir. Bizlere destek olmak için lütfen Adblock uygulamasını web sitemiz için kapatıp, sayfayı yenileyerek devam ediniz.

İlginiz için teşekkür ederiz..

Ana Sayfa Yenile

Hakkımızda

2015 yılında hizmet vermeye başlayan enyakinnerde.com, kullanıcıların aradığı firmaların, iletişim bilgilerini doğru olarak sunmayı amaçlamaktadır.

Türkiye başta olmak üzere, yurt dışında da hizmet veren firmaların adres, telefon, email, çalışma saatleri ve koordinat bilgilerini en az hata ile ziyaretcilerine sunmaktadır.

enyakinnerde.com, Türkiye'nin en büyük online firma arama sitelerinden biri olmaya adaydır. Bunun için çalışmakta ve her gün firma sayısını artırmaktadır. enyakinnerde.com, Google, Yandex başta olmak üzere, tüm arama motorları tarafından indexlenmiş ve "en yakın" diye başlayan aramalarınızda en üst sıralarda yer alamaktadır.

Ayrıca enyakinnerde.com olarak, firmalara web sitesi hizmeti, reklam hizmeti, firmanın web hizmetlerinin takibi, sosyal ağlar üzeriden reklamlarının yapılması ve takip edilmesi gibi hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır.